Aanbieding!

Glaslijm dun 20 gram met een 51 led’s UV lamp

62,95

-14%
(6 klantbeoordelingen)
Vragen? Bel ons op: 085-1304367 of stuur ons een E-Mail, snel antwoord gegarandeerd!

Klanten kochten ook

glaslijm met uv lamp + glaslijm verwijderaar 10ML + Ontvetter van Mesa + doseernaaldjes industrielijm, secondelijm
Prijs voor alles:   87,80

Beschrijving

Glaslijm dun 20 gram met 51 led’s UV lamp

van € 62,95 nu voor € 54,95

Voor het professioneel lijmen van alle glas soorten en plexiglas soorten:

plexiglas en lexaan, met de glaslijm en de 51 led’s lamp kunt u grote oppervlakte’s in 1x goed en permanent lijmen.

Een uitgebreide handleiding met tips om glas goed te lijmen vindt u op onze blog, glas lijmen hoe doe je dat.

Download hier uw veiligheidsblad

Professioneel advies binnen 2 minuten? Gebruik onze lijmwijzer.

Extra informatie

Gewicht 0,00000000 kg

6 beoordelingen voor Glaslijm dun 20 gram met een 51 led’s UV lamp

  1. Pauly

    Glaslijm besteld met bijbehorende uv lamp. Ik heb eerst n testje gedaan: -twee stukjes glas met n drupje lijm donker weggelegd: er gebeurt niets -Twee stukjes met lijm op n tafel voor het raam gelegd: na n poosje wachten zitten ze stevig op elkaar. -Twee stukjes glas met wat lijm op elkaar gelegd, uv lamp erboven en binnen enkele seconden zitten ze muurvast op elkaar. Ik maak kleine projecties en daar is de Uv lamp prima voor. Heb geen ervaring met grotere werkstukken.

  2. Lisanne

    Erg goeie lijm. Ik had mijn telefoon in de badkamer laten vallen en contact gezocht met de eigenaar van de website. Deze man zei mij dat ik dit product kon gebruiken voor mijn beeldscherm. Ik had dit product gekocht en telefoon nog paar keer gevallen met deze lijm erop en helemaal niet verder gescheurd! Echt super goeie lijm en super goed spul! Echt complimenten! Zeker een aanrader!

  3. A Grosz (geverifieerde eigenaar)

    perfect product

  4. Emanuele (geverifieerde eigenaar)

  5. Bert Niesters (geverifieerde eigenaar)

    goed advies, zowel on-line als per telefoon/WhatsApp. Snelle en correcte levering en lijmen glas op glas met UV-licht werkte perfect.

  6. Peter Ter Burg (geverifieerde eigenaar)

    Lijm is wel even oefenen hoe dit goed werkt met de UV. het duurde vaak een tijdje voordat de lijm ging “ werken” maar uiteindelijk os het resultaat goed en volgens verwachting

Een beoordeling toevoegen